Chybová zpráva

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/common.inc).

Vítejte

DÁVÁME SKLU VAŠE JMÉNO 

JIŽ OD ROKU 1996

 


 

Proč zadat výrobu právě u nás?

 

RYCHLÉ
DODACÍ LHŮTY

Kdo by chtěl čekat na tu nádheru? Naše více než dostatečná kapacita zaručí nejrychlejší výrobu a dodání. Když ani to nestačí, kontaktujete nás, uděláme maximum, abychom vše stihli v ještě rychlejším tempu!

VÝROBA VELKÝCH MNOŽSTVÍ,
TAK I JEDNOHO DÁRKU

Nebojíme se hromadné výroby trofejí, propagačních předmětů pro firmy, instituce a úřady. Rádi vyrobíme i jeden kousek pro rodinnou oslavu. Speciální SLEVY pro větší množství jsou samozřejmostí.

SKLO A POLOTOVARY
SKLADEM

Provozujeme velkosklad kvádrů, krychlí, koulí, plaket a dalších hotových polotovarů, velkoobchod různých dárků a interiérových dekorací ze skla a nerostů. Vše ve vysoké kvalitě za výhodné ceny.

MODERNÍ I KLASICKÉ
TECHNOLOGIE OPRACOVÁNÍ

Nabízíme vnitřní i vnější gravírování pomocí nejmodernějších 2D a 3D CNC laserů, přímý digitální potisk, ale i klasické broušení, řezání, pískování, rytí a další technologie opracování a zušlechtění skla.  

GARANTOVANÁ
KVALITA

Používáme optickou sklovinu pouze v nejvyšší třídě jakosti, bez rušivého zabarvení a vnitřních vad. Každý kus prochází pečlivou kontrolou a je i důkladně zabalen. 

RÁDI VÁM
PORADÍME

Inspirujte se na našem INSTAGRAMU nebo nás přímo kontaktujte. Poradíme Vám, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku a určitě nepřekročit rozpočet.

FIREMNÍ PRODEJNA
A SHOWROOM

Chcete se dozvědět více? Navštivte nás - vše Vám vysvětlíme a předvedeme ukázky realizací. Hravě pak sami navrhnete ty nejkrásnější trofeje, či reklamní předměty pro Vaši další akci!

KOMPLEXNÍ SLUŽBY OD NÁVRHU
DESIGNU PO PROFI BALENÍ

Nemáte možnost profesionálního návrhu designu? Vše uděláme za Vás a připravíme i několik variant. Když nebude stačit běžné balení, navrhneme i speciální luxusní kazety.

INOVATIVNÍ
PŘÍSTUP

Což využít 3D skener, 3D tisk, modelování ve 3D, přidat napařování kovových vrstev, barvení, lepení skla a třeba i barevný potisk krabiček? Vhodné kombinace technologií podtrhnou krásu skla!

Ukázky výroby a videa