Chybová zpráva

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/common.inc).

3D prostorový laser do skla

3D prostorový laser do skla

 

3D vnitřní laser vytváří prostorový design uvnitř skleněného polotovaru a to v odstínech šedi. Uvnitř skloviny je možno vytvořit logo, nápis, fotografii a prostorové objekty. Podklady, které nejsou ve 3D, můžeme do prostoru vhodně upravit u nás - vytvarovat fotografie, rozmístit texty a loga, vytvořit větší hloubku textů, či výrazných prvků grafiky a nechat je tak ještě více vyniknout. Barvy je možno do výrobku vnést různým povrchovým zušlechtěním skla (povrchové vypalovací lazury, napařování slabých kovových povlaků, plnobarevný potisk, …). Vnitřní laser není možné použít pro syté odstíny sklovin (rubín, černá, tmavě modrá, …) - paprsek laseru do nich nepronikne. Také není možné aplikovat 3D vnitřní laser do polotovarů s nerovným a nedokonale proleštěným povrchem.

Doporučujeme tedy výběr ze široké nabídky různých polotovarů vyrobených z optické skloviny nejvyšší kvality přímo na našem e-shopu.

Podklady je vhodné dodat ve vektorové grafice (formáty .cdr, .pdf, .ai), 3D modely ve formátech .stl a .obj, fotografie v běžných formátech .jpg a .bmp. Prostorové modely je potřeba zjednodušit na vnější obálku a viditelné části modelu. Například zmenšený model automobilu nemůže obsahovat veškeré konstrukční prvky a součástky původního kompletního 3D modelu.