Chybová zpráva

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/common.inc).

2D gravírování a řezání laserem

2D gravírování a řezání laserem

 

2D povrchový laser vytváří obrazce, nápisy a grafiku pouze na povrchu materiálu. Je možné s ním také přesně řezat měkčí materiály (dřevo, plasty, papír). Aplikace povrchového laseru je ve výsledku podobná pískování skla. Používáme jej především na gravírování složitějších a jemnějších podkladů ve vysokém rozlišení a v odstínech šedé barvy. Kombinace s vnitřním 3D vnitřním laserem je možná a vnáší do výrobku unikátní kontrast obou technologií. Velmi efektní je gravírování skla s povrchovou úpravou pokovem (například zlaté, stříbrné a bronzové lesklé vrstvy používané hlavně pro skleněné medaile a trofeje) a povrchovým probarvením (celá paleta běžných odstínů). Laserem lze také značit kovové povrchy a to napékáním velmi odolné černé barvy. 

Podklady je vhodné dodat ve vektorové grafice (formáty .cdr, .pdf, .ai). Design můžeme vytvořit i u nás podle Vašich představ a připravit náhled díla pro Vaše finální odsouhlasení. Stačí jen popsat Vaši představu.