Chybová zpráva

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/www/glasstech.cz/subdomains/www/includes/common.inc).

Pískování, řezání a broušení skla

Pískování, řezání a broušení skla

 

Pískováním skla je možné vytvořit design, logo, nápis na povrchu skla. Oproti gravírování může být materiál odebrán do větší hloubky - vytvoří se tak zajímavý prostorový efekt. Pískovat lze i celé plochy skla a dosáhnout tak mléčného, poloprůhledného povrchu. Pískování vytváří design pouze v bílé barvě s možností dodatečného probarvení do jednotného odstínu a to pouze pro grafiku větší velikosti. Kombinace s vnitřním 3D laserem je možná a vnáší do výrobku unikátní kontrast.

Řezáním a broušením můžeme upravit jak hotové skleněné polotovary, které nabízíme skladem (www.glass-laser.cz), tak vyrobit unikátní tvar z hrubých bloků optické skloviny z naší nabídky (www.glass-laser.cz/glass-laser-cz/eshop/37-1-SUROVE-BLOKY-A-SKLENENE-TYCE). Jedná se o ruční a namáhavou práci specialistů, kdy každý krok opracování skla vyžaduje dostatek zkušeností a řemeslné zručnosti. V závěru je vybroušený tvar mechanicky vyleštěn do nejvyššího lesku tak, aby vynikla krása a čistota optického skla nejvyšší kvality v daném unikátním návrhu.

Podklady je vhodné dodat nejlépe ve vektorové grafice, návrhy trofejí v běžných 3D programech, či mnohdy stačí pouze rozměrová skica.